Magmaweld Monomig 200ik 200 Amper Gazaltı (MIG/MAG) Kaynak Makinesi 521K2000M0
Magmaweld Monomig 200ik 200 Amper Gazaltı (MIG/MAG) Kaynak Makinesi 521K2000M1 (T003521K2000M0)
Marka : Magmaweld
ADET
Artır Azalt
Magmaweld Monomig 200ik 200 Amper Gazaltı (MIG/MAG) Kaynak Makinesi 521K2000M1
200 Amper
Magmaweld Monomig 200ik
Gaz Hortumu, Toprak Pensesi ve Kablosu, Torç (Lava), Saat (Mix Basınç Regülatörü) set halindedir.
İnvertör teknolojisi sayesinde klasik makinelere göre enerji verimi yüksektir.
Kaynak parametreleri büyük dijital göstergelerden çok rahat izlenir.
Serbest tel besleme ve gaz testi butonları vardır.
ø300, ø270 ve ø200 mm makaralar, bidon ambalajlar ve Spool Gun ile ø100 mm makaralar kullanılabilir.
Atölye içine ve sahada kolayca taşımak için büyük tekerlekleri ve gaz tüpü platformu mevcuttur.
Fan soğutmalıdır ve aşırı ısınmaya karşı termik korumalıdır.
Standart Aksesuarlar makine ile birlikte gelmektedir.
Teknik Değerler
Güç Kaynağı
Şebeke Gerilimi (1 Faz) 230 V
Şebekeden Çekilen Güç 8.6 (%16) kVA
Güç Verimliliği 83,13 %
İşlevsiz Durum Güç Tüketimi N/A (EN IEC 60974-1,Annex M) W
Kaynak Akım Ayar Sahası 30 - 200 A
Anma Kaynak Akımı 200 (%16) A
Açık Devre Gerilimi 52 V
Boyutlar (u x g x y) 888 x 455 x 870 mm
Ağırlık (Net) 48 Kg
Koruma Sınıfı IP21
Tel Sürme Sistemi
Standart Tel Sürme Makara Ebadı 0.80 - 1.00 mm
Kaynak Tel Çapı 0.60 - 1.00 mm
Tel Sürme Makarası Çapı 2x37 mm
Tel Sürme Hızı 1 - 24 m/dk
Torç Tetik Kontrolü 2 / 4
Ağırlık (Net) 15 Kg
Aksesuarlar
Kod Ad Ebat Standart/Opsiyonel
7907000002 GAZ HORTUMU 2 Metre Standart
7905212503 TOPRAK PENSESİ ve KABLOSU 25mm2/3mt (35 soket) Standart
7120015003 LAVA MIG 15-3 180A (%60 CO2) - 3m Standart
7020001004 ARGON BASINÇ REGÜLATÖRÜ G5/8'' ALTTAN AYARLI Standart
7121018006 LAVA MIG SPOOL GUN 24V/10K 180A (6 Metre) Opsiyonel
7120020003 LAVA MIG 25-3 230A (%60 CO2) - 3m Opsiyonel
7020009002 CO2 ISITICISI MAGMAWELD (220V / 230V-75W) Opsiyonel